VİZYON

SAKARYA SÜPÜRGE insanların gelişen ihtiyaçlarını gözeterek pratik, inovatif, özgün ürünler geliştiriyor ve tüketicierin beğenisine sunuyoruz. Değişen ve gelişen beğenilerden esinlenerek tasarımlarımızı, renklerimizi ve ambalajlarımız sürekli güncel tutuyoruz. Ortalama her yıl geliştirilen ve üretime alınan onlarca ürün trendi takip eden değil trendi belirleyen firma olma özelliğimizi koruyoruz.

DENEYİM

35 yılı aşkın plastik üretimi gelenek ve deneyimimiz ile yüksek kaliteli, uygun fiyatlı seçkin ürünler sunuyoruz. Deneyimlerimiz geniş bir kalifiye kadro ile destekleyerek kendi kalıbını tasarlayıp üretebilen, kendi makine ve hammaddesini direkt olarak ithal edebilen bir firma olarak yüksek rekabet gücünü kazanabilmekteyiz. Bu yüksek sektörel ve teknik deneyim ürün geliştirirken, üretirken ve problemleri çözerken her daim bizi bir adım önde tutmaktadır.

KALİTE

Hammadde ve yan malzemelerden başlayan en yüksek kaliteyi elde etme politikamız ile üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü yapmaktayız. Her ürünün dış ambalajındaki özel barkod sistemi ile üretimin tüm aşamaları ve personel denetlenmektedir.

FİYAT

Firmamızın yüksek deneyim ve teknolojik alt yapısı bizlere kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler sunabilme gücünü kazandırmaktadır. Yüksek rekabet gücüne sahip istikrarlı fiyat politikamız ile yerel pazarda bizi her zaman bir adım önde tutmaktadır.

SAKARYA SÜPÜRGE

Her zaman EN İYİSİNİ Yapmayı İlke Edindik ve Bu Yolda Emin Adımlarla Yürümekteyiz.

KALİTE ve PATENT BELGELERİMİZ

MARKALARIMIZ